Jastarnia - oceny wg. turystów:
średnia 4.17 na podstawie 156 opinii
5.0/5.0 1
500 620 339
pokaż
604 78 15 74
pokaż
strona www
500 620 339
zadzwoń
604 78 15 74
zadzwoń
strona www
-10%
Zobacz ile możesz zyskać z nami (przykładowe ceny): Cena z kartą JASTARNIA (-10%)
Rabat na wszystkie usługi 2000 zł
1800 zł

DLACZEGO MY?

Obecnie jest sporo Szkół ? w tym na pewno kilka wartych uwagi

Dlaczego więc miałbyś wybrać WAKE.PL?

Powodów jest wiele, najważniejsze z nich to:

- Doświadczenie ? istniejemy od początków kitesurfingu ? gdy zaczynaliśmy Szkoły w Polsce można było policzyć na palcach jednej ręki ? szkolimy od kilkunastu lat ? więc wiemy jak to robić bezpiecznie i efektywnie, wielu Szkół, z którymi zaczynaliśmy już nie ma, wielu nowych które powstały obecnie prawdopodobnie nie będzie jutro..

- Skuteczność ? związana między innymi właśnie z doświadczeniem ? wiele lat doświadczeń wykształciło nasze własne autorskie metody szkoleniowe ? co pozwoliło nam jako pierwszym na rynku zaoferować KURSY DO SKUTKU. U nas płacisz za Twój konkretnie ustalony i osiągnięty efekt ? nie za czas szkolenia ? już nasze w tym głowy byś osiągnął go możliwie krótką drogą

- Nowoczesność ? powodująca także skuteczność ? używany jedynie najnowszego sprzętu, wyselekcjonowane przez nas samych przed sezonem najlepsze modele topowych firm ? są bezpieczne, trwałe i pozwalają na Twoje szybkie postępy i progres

- Nowatorstwo ? wprowadzamy nowe oferty na rynku, które najczęściej znajdują uznanie wśród klientów oraz ..konkurencji ? tak było choćby z ofertą Obozów Kite Camp ? początkowo Młodzieżowych, następnie Studenckich, czy szkoleniami ?Do Skutku?

- Wiedza ? już w 2005 roku napisaliśmy pierwszą w Polsce i drugą na Świecie książkę o kitesurfingu pt. ?Szkoła Kite? ? pomaga ona do dziś przed, w trakcie i po kursie czerpać wiedzę ..również instruktorom wielu Szkół..

- Specjalizacja: wiele Szkół uczy równolegle kitesurfingu i windsurfingu, wiele też jest tak naprawdę Szkołami Windsurfingowymi z dołożonym w ofercie ?modnym ostatnio? kite.. my skupiamy się od lat na jednym i robimy w pełni profesjonalnie swoje..

- Klimat ? jakże ważny podczas szkoleń element ? niemierzalny, nieobiektywny ? jednak to my jako jedyna Szkoła organizujemy Zawody Kitesurfingowe, zajawkowe uznane w środowisku: WAKE.PL LOOSERS CONTEST ? ponadto są to najstarsze Zawody w Polsce w ogóle ? począwszy od 2005 roku ? w 2012 odbędzie się już ósma edycja Loosersów, dotychczas tylko na jednej odsłonie nie mieliśmy szczęścia do wiatru..

- Wszechstronność oferty ? każdy, niezależnie od wieku znajdzie u nas odpowiednią dla siebie propozycję szkolenia, zakupu sprzętu czy wyjazdu..

FAKTY, które przemawiają za nami:

- WAKE.PL jest Szkołą Licencjonowaną ? jako pierwsza szkoła zdobyła prestiżową Międzynarodową Licencję International Kiteboarding Organisation (IKO) o najniższym w Polsce numerze ID 534 ? Licencję IKO, która zapewnia między innymi standardy bezpieczeństwa do dziś posiada jedynie cztery Szkoły w Polsce..

- jako pierwsi wprowadziliśmy Kursy ?DO SKUTKU? ? nadal tylko kilka Szkół w Polsce odważyło się na taki rodzaj uczciwej oferty szkoleniowej..

- jako jedyna Szkoła w Polsce dysponujemy ?własnym? akwenem i plażą szkoleniową ? gdyż na Ekolagunie jest tylko jedna Szkoła kitesurfingu ? właśnie MY ? oznacza to możliwie najwięcej przestrzeni na lądzie (do bezpiecznego startowania latawców) oraz maksimum tylko naszej przestrzeni na wodzie ? na wszystkich innych Kempingach jest 2,3,4 lub więcej Szkółek..

- Największa Baza ? wyposażona w najnowszy sprzęt topowych firm. Baza nowo wybudowana w maju 2012 więc między zajęciami masz gdzie się przebrać, usiąść, odpocząć..

- nasze kwalifikacje doceniły między innymi takie firmy jak : Red Bull, MINI Polska czy LECH ? wybierając WAKE.PL jako organizatora Szkoleń w największej kitesurfingowej akcji promocyjnej w Polsce w Nowej Kaledonii ..nie wiecie gdzie to? nie szkodzi ? Wy też możecie nam zaufać!

Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Oceny turystów:
Średnia ocena:
5
Standard obiektu:
czy polecasz innym?
cena
obsługa
atrakcyjność dla dzieci
dodaj opinieDodaj opinię
Opinie gości:
2021
travelone
Bardzo fajne podejście do początkujących, pełna profeska! Dzięki nim zaczęła się moja przygoda z tym sportem :)
Ta reklama została wyświetlona: 31388 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Jastarnia.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image