Jastarnia - oceny wg. turystów:
średnia 4.17 na podstawie 156 opinii
Mickiewicza 139, Jastarnia
5.0/5.0 1
510 85 88 81
pokaż
strona www
510 85 88 81
zadzwoń
strona www
-5%
Zobacz ile możesz zyskać z nami (przykładowe ceny): Cena z kartą JASTARNIA (-5%)
5 % rabatu na wszystkie usługi 500 zł
475 zł

Kitesurfing (także kiteboarding) to jedna z odmian surfingu, czyli pływania na desce po falach. Klasyczny surfing wykorzystuje samą deskę, windsurfing deskę z żaglem, zaś w kitesurfingu wykorzystuje się deskę i latawiec przypominający nieco paralotnię.

Kitesurfing to stosunkowo młoda dyscyplina sportu, ale szybko wywalczył sobie należne mu miejsce na plażach całego świata, także w Polsce. Warto zauważyć, że dyscyplina ta była niegdyś zaliczana do grona sportów ekstremalnych. Aktualnie, przy szybkim rozwoju technologii i poprawie bezpieczeństwa sprzętu, kitesurferem może zostać każdy. Nawet zaawansowany wiek nie jest przeszkodą, wystarczy ogólna sprawność fizyczna.

KURS IKO poziom 1 - 4 godziny to wystarczający czas, żebyś mógł poczuć na czym polega i jakich emocji dostarcza kitesurfing. Podczas pierwszych zajęć poznasz ogromnie ważne zasady bezpieczeństwa, opowiemy i pokażemy Ci także jak zbudowany jest i jak działa latawiec. Nauczymy Cię jak się nim steruje oraz jak należy go startować i lądować. Mając już podstawową wiedzę dalszą część kursu spędzimy na wodzie.

KURS IKO poziom 1+2 - Na tym kursie doświadczysz już swoich pierwszych ślizgów! Poczujesz jak wielką przyjemność sprawia pływanie na kite! Pokażemy Ci i będziemy trenować koordynowanie sterowania latawcem i prawidłowej pozycji ciała na desce. Podczas zajęć skupimy się również na startach na głębszej wodzie i nauce podstawowych zwrotów.

KURS IKO poziom 1+2+3 - Będziesz już samodzielnym kitesurferem! Potrafisz pływać w obu kierunkach, robić zwroty, utrzymywać obrany kurs i ostrzyć pod wiatr. Pokażemy Ci również jak wykonywać proste, kontrolowane skoki, czyli esencję kitesurfingu, to co sprawia, że tak dużo osób jest zafascynowanych tym niesamowitym sportem:) Jest to najczęściej wybierany przez naszych kursantów wymiar godzinowy szkolenia.

KURS IKO poziom 2+3 - Ukończyłeś kurs IKO 1, potrafisz już kontrolować latawiec i z niecierpliwością oczekujesz na pierwsze starty z deską? Skorzystaj z pakietu lekcji z zakresu IKO 2+3, opanuj starty, pływanie w obu kierunkach, naucz się robić zwroty. Zostań samodzielnym kitesurferem!

KURS REFRESHING - Odśwież swoją wiedzę! Ukończyłeś kurs jakiś czas temu, nauczyłeś się pływać, ale czujesz, że potrzebujesz przypomnienia i paru wskazówek aby czuć się bezpiecznie na wodzie? Skorzystaj z 2 godzinnego pakietu zajęć z instruktorem, podczas którego rozwiejecie wspólnie wszelkie wątpliwości.

LEKCJE INDYWIDUALNE - Jeśli chcesz doszlifować pewien element swojej techniki, bądź chciałbyś dowiedzieć się jak wykonać jakiś freestyle`owy manewr to proponujemy wybrać ofertę lekcji indywidualnych.

OBOZY KITESURFINGOWE - Obozy windsurfingowe: 11 dni, wyżywienie, zakwaterowanie w pokojach bądź namiotach, TRANSPORT z całej Polski. Opiekunowie z uprawnieniami, zgłoszenie w Kuratorium.
Wakacje pełne wrażeń dla 13-19 latków!

KURSY INSTRUKTORSKIE IKO - Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w kursie instruktorskim IKO organizowanym przez naszą szkołę.

SZKOLENIA DLA FIRM - Aktywny wypoczynek nad morzem! W programie windsurfing, kitesurfing, wakeboarding, SUP, skutery i wiele innych! Zorganizujemy cały wyjazd!

Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Oceny turystów:
Średnia ocena:
5
Standard obiektu:
czy polecasz innym?
cena
obsługa
atrakcyjność dla dzieci
dodaj opinieDodaj opinię
Opinie gości:
2021
mariusz002
Wykupiłem sobie lekcję indywidualną i polecam. profesjonalne podejście !
Ta reklama została wyświetlona: 33241 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Jastarnia.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image